Час швидкоплинний і от незабаром Різдвяні свята.
Традиційно на Святий вечір господині готують дванадцять страв. Але не обмежуйте себе – готуйте хоча б двадцять, або й більше (хай знають сусіди!). На таку кількість страв потрібно багато продуктів. Купуйте їх на стихійних ринках – там дешевше, відповідно, купити можна більше. Правда якість їх не гарантована, але кількість, можливо, переросте в якість.
Якщо у холодильнику не вистачить місця для зберігання страв, залишайте їх на столі, лаві або під нею. І нічого не викидайте! Їжте, пийте допоки усього не з’їсте, хоча б за п’ять чи десять днів. І не важливо, що за пару днів кров’янка ослизне і буде не властиво пахнути, а холодець покриється пліснявою. Згадайте які дорогі і смачні сири з пліснявою, та й пахнуть вони не завжди приємно.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b771c_72da856a2f874aed93c6816851d12def~mv2.png/v1/fill/w_940,h_522,al_c,q_90,enc_auto/9b771c_72da856a2f874aed93c6816851d12def~mv2.png)
Якщо так будете робити гарантуємо, що Йорданські свята зустрінете (у кращому випадку) на лікарняному ліжку з розладами шлунково-кишкового тракту чи загостренням гастриту, холециститу, панкреатиту або ще якогось «иту». І пролежите у лікарні значно більше днів, ніж споживали страви, і заплатите за лікування незрівнянно більше, ніж заплатили за продукти.
Звичайно, про продукти і їх споживання це жарт. Віднесіться до якості продуктів, їх приготування та споживання з повною відповідальністю. І не тільки у святкові дні! Тоді здоров’я вам і вашим близьким буде гарантоване.
Державна установа «Львівський обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України» щиро вітає усіх краян з прийдешніми Різдвяними святами, НЕ рекомендує дотримуватись порад, що викладені у абзаці 1-4 даного тексту, та бажає здоров’я і миру!
Comments