top of page

Якісна освіта – стандарт нового покоління!

24 січня – Міжнародний день освіти.

Основна мета освіти – забезпечити якісну та рівноцінну освіту, а також заохочувати людей до навчання в будь-якому віці. Кожна людина має можливість отримати достойну та доступну освіту незалежно від того, де вона мешкає, скільки їй років та скільки в неї є грошей.

Право людини на освіту дозволяє досягнути гендерної рівності, забезпечити інклюзивність, знизити нерівність незалежно від національності, статі, соціального стану та сприяти толерантності в суспільстві.

Цінність освіти полягає в тому, що тільки отримання потрібних знань допомагає підвищити компетентність в обраній професії, ствердити впевненість у власних силах, підвищити свою самооцінку та сформувати стійкі життєві принципи.

Підвищення якості освіти передбачає формування довіри суспільства до системи освіти, модернізацію навчальних програм, професійну підготовку та розвиток відповідної інфраструктури закладів освіти.

Підтримка освітніх ініціатив сприяє розвитку міжнародного партнерства із залученням урядів різних країн, громадських організацій та приватного сектора до інвестицій в освіту, що є ключовими для побудови мирного, справедливого та сталого майбутнього для всього людства.

в організації гігієнічної освіти;

в інформуванні населення про профілактику інфекційних хвороб;

у підвищенні обізнаності щодо важливості вакцинації, дотримання правил особистої гігієни, здорового способу життя, здорового харчування, безпечного середовища для навчання та праці.

Ці знання допоможуть значно покращити загальний стан здоров’я суспільства та знизити економічні витрати на лікування.

Для нас важливо навчити населення правил особистої гігієни: як правильно мити руки, використовувати антисептики, оскільки це допоможе зменшити поширення інфекцій.

Для цього фахівці Центру проводять майстер-класи, семінари та тренінги зі здорового способу життя, впроваджують інтерактивні програми. Такий підхід сприятиме більш глибокому розумінню та засвоєнню інформації про формування правильних звичок.

Освіта про ефективність вакцинопрофілактики покликана спростовувати міфи та дезінформацію, які впливають на громадську думку і можуть негативно позначитися на виконанні профілактичних заходів.

Проведення досліджень і статистичного аналізу для виявлення загроз і тенденцій у поширенні інфекцій, оцінки ризиків для здоров`я – один з основних напрямків роботи центрів контролю та профілактики хвороб.

Також створення освітніх програм для населення, спрямованих на підвищення обізнаності про шляхи передачі інфекцій, формування стійкого імунітету, зниження ризику захворювань, безпеку харчових продуктів, хронічні захворювання, психічне здоров'я тощо.

Завдяки новим знанням та професійним навичкам, людина не тільки розвивається самостійно та покращує свій добробут, але й підвищує рівень життя міста, регіону, країни, надаючи кращі послуги чи створюючи новітні продукти.

Comments


bottom of page